OBEZITA České Budějovice

MUDr. Jan Šmejkal

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            BTL            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace            Kontakt
            Ceník
 
Aktuality
 

Informace o lékaři

MUDr. Jan Šmejkal je specializovaný internista, revmatolog, obezitolog a lipidolog se dvěma atestacemi. Je lektorem v oboru interna a revmatologie. Promoval na I. Lékařské fakultě UK v Praze v roce 1988 a poté pracoval jako vedoucí lékař na Interním oddělení Nemocnice České Budějovice do roku 2002. Od roku 2002 pracuje jako soukromý lékař.
Kromě praxe vyučuje a zkouší u absolutorií od roku 1992 na Vyšší odborné škole Bílá vločka obor vnitřní lékařství a farmakologie. Pravidelně přednáší a účastní se odborných konferencí v ČR. Absolvoval školení a konference jak v Evropě (Finsko, Švédsko, Dánsko, Francie, Německo, Rakousko, Řecko), tak také v Americe (USA, Brazilie).
Je členem: České revmatologické společnosti, Společnosti pro Aterosklerózu, Společnosti J. E. Purkyně.
Kromě toho se věnuje estetické medicíně. Úspěšně absolvoval specializační kurs společnosti Asclepion v Německu (Jena), se zaměřením na přístrojové metody (intenzicní pulzní světlo, radiofrekvence, rázová vlna, omnilux). Dále absolvoval kurz aplikace cévního laseru u cévních malformací a aplikace výplní  kyselinou hyaluronovou.
Plynně hovoří německy a rusky. Je možné se domluvit i anglicky.

          

      

 
Ordinační doba

NOVINKA


Vstupní obezitologické  vyšetření s úvodním  měřením na přístroji Body scanner, sestavením jídelníčku na 14 dnů a doporučením vhodného sportovního režimu – 2 500 Kč
Kontrolní vyšetření za 14 dnů: měření na přístroji Body scanner (500 Kč) + další individuální jídelníček na 14 dnů (500 Kč) = celkem 1 000 Kč.

 

Možnost objednání na telefoním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice