OBEZITA České Budějovice

MUDr. Jan Šmejkal

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            BTL            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace            Kontakt
            Ceník
 
Aktuality
 

Přístroje používané v naší ordinaci

Od 1.2.2015 máme novou vysoce výkonnou rázovou vlnu se svalovou elektrostimulací. Tento přístroj má ještě lepší výsledky ve formování problematických partií než dosud používaná rázová vlna. Rozdíl je v tom, že vede jak k redukci tukové tkáně, zlepšení krevního průtoku a lymfatické drenáže, tak díky svalové elektrostimulaci podporuje nárůst svalové hmoty a tím simuluje svalovou zátěž při cvičení.


Spirometr

* Indikace: přístroj na měření dechových objemů
* Vyšetření: astma bronchiale, chronické obstrukční bronchopulmonální choroby

EKG přístroje

* Indikace: vyšetření elektrokardiografickým přístrojem k upřesnění diagnózy kardiálních a nekardiálních onemocnění

EKG Holter

* Indikace: přístroj k monitorování a diagnostice závažných srdečních arytmií, přístrojem monitorujeme srdeční akci po celých 24 hodin

Tlakový Holter

* Přístroj k monitorování krevního tlaku
* Indikace: Hypertense
o časná a přesná diagnostika hypertense v těhotenství
o sledování dokonalého efektu léčby nasazenými antihypertensivy
o kolísavé hodnoty krevního tlaku
o vyloučení "Syndromu bílého pláště"

Body Fat Monitor

* Indikace: přístroj na měření bioimpedance k diagnostice a sledování efektu léčby obezity měření obsahu vnitřního tuku
- vhodné u kardiaků, diabetiků a osob se zvýšeným rizikem onemocnění kardiovaskulárního systému


Přístroj BTL

Pomocí tohoto přístroje léčíme celulitidu a jiné lokalizované adipozity. Dále je možné provádět trvalou depilaci (odstranění ochlupení) a rejuvenaci (omlazení) pleti. Jedná se o nejmodernější bezpečnou metodu.
V naší ambulanci používáme k ošetření celilitidy a k redukci tukových polštářů unikátní metodu akustické vlny přístrojem BTL - který máme jako jediní v republice a jsme vzorovým a školícím centrem pro střední a východní Evropu. Touto metodou dosahujeme zatím nejlepších publikovaných výsledků v redukci objemu tukové tkáně v oblasti břicha, hýždí, stehen a paží. Vzhledem k vynikajícím výsledkům spolupracujeme s cetrálním evropským pracovištěm - Asclepion Jena. Tuto léčbu je možné doplnit lokální aplikací speciálních přípravků k redukci obezity a vyhlazení kůže = vzniku hladké, sametové kůže stehen a pozadí. Tato naše metoda je nyní prezentována jako vzorová ve francouzských dermokosmetických firmách. Během krátké doby (základem je 6 aplikací 2x v týdnu) dochází k úbytku objemu stehen od 2 - 7,5 cm, paží 1 - 5 cm a objemu břicha až 12 cm. Program je sestavován individuálně dle klienta.


Diamantová mikrodermabraze a elektroporace

Diamantová mikrodermabraze patří k nejoblíbenější a nejčastěji využívané metodě ošetření pleti, vzhledem k tomu, že to je metoda časově nenáročná, bezbolestná, nezanechávající na kůži nežádoucí efekty a je finančně dostupná. Tato metoda je nyní propagována ve všech kosmetických a dermatologických časopisech - jako metoda první volby k rejuvenaci (omlazení) pleti.
Metoda se využívá:
1. jako doplňková léčba u akné (léčba jizviček, stažení pórů, odstranění černých a bílých komedomů).
2. rejuvenace - omlazení pleti, léčba u fotoagingu (stárnutí pleti po slunění), léčba strií a léčba celulitidy.
3. tuto metodu je možno využít také u hyperkeratóz a aknózních projevů na zadní straně paží.
V naší ambulanci je možnost (po provedené mikrodermabrazi) následné aplikace účinné látky (kys. hyaluronová, kolagen, profesionální bělící séra a jiné) metodou elektroporace k cílovým buňkám kůže.


Vibrostation

V naší ambulanci se můžete nově objednávat ke cvičení na přístroji ,,Vibrostation". Jedná se o speciální cvičení na pohyblivé vibrující plošině, která vibruje ve třech rovinách. Toto cvičení je podle posledních výzkumů nejefektivnější pro lidské tělo, což ukazuje srovnání, že 10 minut cvičení na vibrující plošině odpovídá 1 hodině intenzivního cvičení v posilovně. Cvičení je speciálně uzpůsobeno k formování a vymodelování postavy se zaměřením na problematické partie, včetně redukce celulitidy, zformování a nárůstu kostní hmoty při osteopenii či osteoporóze, urychlení metabolizmu a nárůstu svalové hmoty, což je mimořádně vhodné při delší imobilitě např. po frakturách. Toto cvičení využívají vrcholoví sportovci a známé modelky k dosažení rychlého efektu.

Vibrostation plus

Nejnovější generace přístroje, která je zaměřená na redukci tukové tkáně v požadované oblasti - zejména v obl. břicha, hýždí a stehen. Na tomto přístroji necvičíte, ale vše dělá za Vás. Proto jej mohou využívat i osoby se sníženou hybností.
V naší ambulanci se můžete nově objednávat i ke cvičení na přístroji ,,Vibrostation plus". Jedná se o speciální cvičení na pohyblivé vibrující plošině, která vibruje ve třech rovinách. Toto cvičení je podle posledních výzkumů nejefektivnější pro lidské tělo, což ukazuje srovnání, že 10 minut cvičení na vibrující plošině odpovídá 1 hodině intenzivního cvičení v posilovně. Cvičení je speciálně uzpůsobeno k formování a vymodelování postavy se zaměřením na problematické partie, včetně redukce celulitidy, zformování a nárůstu kostní hmoty při osteopenii či osteoporóze, urychlení metabolizmu a nárůstu svalové hmoty, což je mimořádně vhodné při delší imobilitě např. po frakturách. Toto cvičení využívají vrcholoví sportovci a známé modelky k dosažení rychlého efektu. Nejnověji je také prezentováno jako ideální cvičení ke zpevnění golfového postoje.Cévní laser

Jedná se o 4. generaci cévního laseru firmy Quadrostar (Německá firma - špičková firma v oboru laserové mediciny). Ošetření je na naprosto bezpečné, většinou jednorázové a téměř bezbolestné.
Přístrojem lze provádět :
1. odstranění drobných hemangiomů (pavoučků) v kterékoliv lokalitě
2. větších hemangiomů - což zahrnuje opakované ošetření
3. rozšířených žilek (nejčastěji v obličeji a ve výstřihu)
4. drobných žilních metliček (angiektasií) na dolních končetinách


Další přístroje:

 
Ordinační doba

NOVINKA


Vstupní obezitologické  vyšetření s úvodním  měřením na přístroji Body scanner, sestavením jídelníčku na 14 dnů a doporučením vhodného sportovního režimu – 2 500 Kč
Kontrolní vyšetření za 14 dnů: měření na přístroji Body scanner (500 Kč) + další individuální jídelníček na 14 dnů (500 Kč) = celkem 1 000 Kč.

 

Možnost objednání na telefoním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice